Actueel weer Westerlo
Laatste update: 2026-05-29 om 19:22 uur
| Temperatuur | 25.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit WNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 35.4 km/u om 18:18 u |
| Minimum temp. | 16.9 °C om 05:55 u |
| Maximum temp. | 32.3 °C om 13:51 u |
| Windchill | 25.2 °C |
| Hitte index | 26.2 °C |
| Dauwpunt | 18.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:43 u |